Криворізькі дронарі втратили дві бойові машини через п’яного чоловіка, який врізався у них на дорозі

ВІЙСЬКОВІ
19.05.24 - 10:05

Криворізькі дронарі втратили дві бойові машини через п’яного чоловіка, який врізався у них на дорозі. Наслідки дуже сумні - хлопці знову залишились без бойових коней.

Оператори дронів роти УБПАК «Люфтваффе» вранці їхали на позицію виконувати бойове завдання. Зі слів наших хлопців, раптово з-за повороту на зустрічну смугу вилетіла скажена «Таврія».

 

«Перше наше авто дивом встигає відійти від лобового зіткнення, але та шкаралупа чіпляється боком і здирає весь лівий бік нашого буса. Таврія розкручується як бумеранг і летить у мій бік. Приймати рішення - долі секунди: якщо різко ліворуч - перевернемося і самі себе задавимо, праворуч - теж саме, тільки ще летіти в кювет глибокий. Тисну на гальма і - удар», - розповів про сумну пригоду Володимир Янович.

 

Військові підбігли до Таврії, там усередині борсався чоловік. Володимиру довелося вибивати скло рукою, щоб помогти місцевому. А той виявився п’яним як чіп, з міцним перегаром. Зрозумівши, що він накоїв, надумав тікати, але не встиг.

 

«На місце викликали поліцію. Та прибула швидко. Підходять, питають, дивлячись на Таврію: «А де труп?» Кажемо: «Оно ходить!» Поліціянти навіть були шоковані, що він вижив», - написав Янович.

 

Ба більше, нетверезий чолов’яга намагався ще й звинуватити у ДТП самих же військових. Мовляв, це вони змусили його випити пляшку перед приїздом поліції.

 

«Дивом ніхто не загинув, дивом ніхто не травмувався, машини розбиті, навіть те чмо виколупували з його тазика. Машини ми евакуювали: одна завдяки Світлані Янович на лафеті поїхала до Кривого Рогу, інша буде відновлена неподалік від напрямку. Найнеприємніше, що це - невиконане завдання з корегування, нанесення ураження по важливій цілі. Найнеприємніше, що вже чотири автівки вибули зі строю, дві - від справжніх російських Ланцетів, дві - від пʼяної худоби. Чотири автівки мінус, а «буховий» Ланцет вижив! Але всі поставлені нам задачі будуть виконані, є трохи запасу міцності», - запевнив комроти Микола Колесник.

 

Тепер нашим хлопцям знову потрібні гроші на відновлення автівок. Рахунок для допомоги тут або на збір від Світлани Янович тут., номер картки банки 5375 4112 1813 0214. Допомагаймо!

 

Фото Миколи Колесника та Володимира Яновича.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: