Криворізькі фірми, які реконструювали ПК "Карачуни" та ПДЮТ Центрально-Міського району, звинувачують у привласненні бюджетних коштів

КРИМІНАЛ
10.09.19 - 14:14 502

Дві будівельні компанії, які здійснювали реконструкцію культурних об'єктів Кривого Рогу, підозрюють у привласненні коштів обласного бюджету. Про це повідомляє ресурс 368.media

"Співробітників фірм «Ал Інвестбуд» і «Акард» підозрюють у незаконному привласненні бюджетних коштів Дніпропетровської ОДА. Про це йдеться у матеріалах кримінальної справи, порушеної  за ч. 2 ст. 364 КК.

 

Дніпропетровська ОДА протягом 2017-2019 років виділяла бюджетні кошти на реконструкцію криворізьких закладів:

- Палацу дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району - 124 млн гривень,

- Палацу культури і творчості «Карачуни»та прилеглої територі - 19 млн гривень,

- балки Кандибіна - 41 млн гривень.

 

У травні 2017 року за результатами проведення відкритих конкурсних торгів через «Prozzoro», управлінням капітального будівництва Дніпропетровської ОДА та компанією «Ал Інвестбуд» було укладено договір.

 

Підприємство мало виконати роботи з капітального ремонту Палацу культури  "Карачуни" за 14,6 млн гривень.

 

При цьому компанія не надала інформацію про працівників, які здатні виконати такі ремонтні роботи.

Аналогічно, в серпні 2018 року департамент капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації уклав договір з фірмою «Акард».

 

Згідно з угодою, підприємство повинно було виконати роботи з реконструкції будівлі Палацу дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району, вартість яких на момент укладення договору становила 124,7 млн ​​гривень.

 

Але у власності фірми відсутня важка будівельна техніка, а для проведення робіт підприємство планувало залучити 25 одиниць техніки, 21 використати на умовах оренди.

 

Крім того, на підприємстві працює 16 працівників, лише 10 з яких безпосередньо можуть виконувати будівельні роботи.

 

У зв'язку з цим, слідство підозрює співробітників «Ал Інвестбуд» і «Акард» у завищенні обсягів виконаних робіт та внесенні неправдивих відомостей в акти виконаних робіт, що призвело до незаконного привласнення бюджетних коштів.

Суд надав правоохоронцям тимчасовий доступ до оригіналів документів, про проведення робіт на об'єктах - до договорів на виконання будівельних і ремонтних робіт, додаткових угод до них, проєктно-кошторисної документації, дефектними актами, актами приймання виконаних робіт за формою КБ-2В, службової листуванні, довідками про вартість виконаних робіт і ін", - йдеться у повідомленні.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: