Криворізькі футболісти «Кривбас-84» перемогли на виїзному турнірі в Нікополі

СПОРТ
10.04.19 - 15:30 581

Вихованці ДЮСШ № 1 - футбольна команда «Кривбас-84» - вдало виступила на виїзному турнірі в Нікополі.

Змагання приймав місцевий футбольний клуб «Колос». Участь взяли 8 команд, серед яких два склади «Кривбасу» 2007 року народження. Під керівництвом наставника Олександра Любимова криворіжці тріумфували на турнірі.

«У групі обіграли Дніпро, другу команду Нікополю, Київ. У фіналі перемогли першу команду Нікополю — 4:1. Задоволені турніром, і вдячні батькам та хлопцям за гарну гру», — подякував тренер команди ДЮСШ № 1 «Кривбас-84» Олександр Любимов.

 

 

Гравці «Кривбасу» виступом задоволені. Радіють перемозі та посилено готуються до нових випробувань.

«Відчуття — круті. Ми прагнули до перемоги. Вийшли до фіналу, у фіналі зустрілися з першим складом нікопольської команди. У першому таймі нам довелося оборонятися, а вже в другому ми перемогли», — поділився правий нападник команди ДЮСШ № 1 «Кривбас-84» Тимур Нянчур.

 

 

Перемога-перемогою, та роботу над помилками ніхто не скасовує. Владислав став кращим захисником на турнірі, робить свої висновки після виступу.

«У мене було чимало помилок, але мене однаково відзначили як кращого захисника. Коли були у фіналі, гарно спрацювали з центральним півзахисником», — розповів лівий захисник команди ДЮСШ № 1 «Кривбас-84» Владислав Єлісєй.

 

 

Радість перемоги лише розпалює жагу до нових звершень. Фактично кожен із цих хлопчаків у майбутньому бачить себе професіоналом, а деякі мітять у топ-гравці. Втілення мрії потребує неабиякої сили характеру, волі та постійної наполегливої роботи над собою. Цим день-у-день займаються під пильним наглядом тренерів вихованці ДЮСШ № 1 на комфортному запасному полі стадіону «Металург».

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: