Криворізькі каратисти посіли друге місце на кубку області й виступатимуть на всеукраїнських змаганнях

       У Дніпрі, в Національному гірничому університеті, пройшов відкритий кубок області з карате. За призові місця боролися 12 команд Дніпропетровщини та сусідніх регіонів. 

      «Карате – шляхетний вид спорту. Останній раз я брав участь у таких змаганнях 30 років тому. Цей досвід мені дуже допомагає:  у найкритичніші моменти я згадую передстартове напруження, яке одразу зникає при команді «До бою!». Також я пам'ятаю відчуття поразки, але без падінь не буває злетів. Пам'ятаю й приголомшливе почуття перемоги, коли зміг виграти, перевершивши самого себе. Я бажаю кожному це відчути, адже саме таке почуття завжди рухатиме вас уперед!» - сказав заступник очільника області Володимир Юрченко, вітаючи спортменів.

      У кубку з карате взяли участь команди з Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя та Криничок. Завітали й гості з Полтавської, Миколаївської та Запорізької областей. Загалом змагалися близько 200 спортсменів.

     «Усі учасники боролися технічно, когось окремо виділити важко. Однак до трійки лідерів увійшли команди «Шафран» з Нікополя, «Дракон» з Кривого Рогу та «Олімпік» з Миколаєва. Вони посіли перше, друге й третє місця відповідно», - розповів президент обласної федерації карате Володимир Вілянський.

      Змагання проходили у двох номінаціях – ката й куміте. Ката – формальне виконання вправ, куміте – поєдинки з суперниками. Наймолодша категорія учасників продемонструвала бій з манекеном під час виконання так званого комплексу «фантом».

     «Тепер з учасників команд-призерів сформують збірну області, яка представить Дніпропетровщину на кубку України. Він відбудеться у травні 2018-го», - додав Володимир Вілянський.