Криворізькі ліцеїсти зібрали 40 тисяч на благодійному зимовому балі

БЛАГОДІЙНІСТЬ
03.02.20 - 16:40

Нещодавно у 129-му ліцеї відбувся 13-й щорічний благодійний бал. Усі охочі могли долучилися до збору коштів для допомоги дітям та людям похилого віку.

Адажіо у виконанні балерин та маленький янгол, що зустрічає гостей – така преамбула благодійного балу. Відтворити атмосферу зими та подарувати святковий настрій взялися учні гуманітарно-технічного ліцею.

 

«Щороку у січні ми збираємо усіх небайдужих, хто хотів би долучитися й зробити гарну справу. Бал - благодійний, вилучені кошти від продажу квитків і від благодійного аукціону ми передаємо тим, хто цього потребує. У нас в ліцеї є благодійний фонд «Надія», і кошти передають до цього фонду, а далі розподіляють для всіх, хто потребує нашої допомоги», - розповіла вчителька української мови 129-го ліцею Юлія Мисник.

 

Учасником дитячого благодійного фонду «Надія» може стати кожен небайдужий доброчинець. Фонд вже 12 років допомагає людям, які цього потребують.

 

Для батьків та гостей свята ліцеїсти спільно з педагогами влаштували концерт. Його родзинками стали бальний танець дебютантів і традиційне дефіле.

 

Особлива частина зимового балу - благодійний аукціон. Його лоти - це вироби хенд мейд, виготовлені учнями та їхніми батьками.

 

Співчуття і доброта – той позитив, який педагоги і батьки прагнуть розвинути в дітях. І доброчинність, вважають, кращий виховний метод. Цьогоріч на зимовому благодійному вечорі вдалося зібрати понад 40 тисяч гривень.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: