Криворізькі плавці продовжують підготовку до змагань у спортивних таборах

СПОРТ
19.06.19 - 17:10 420

Вихованці ДЮСШ № 6 і влітку продовжують підтримувати спортивну форму. У таборі «Олімпієць» тренування на відкритій воді змінюються вправами в тренажерному залі. У липні на юних плавців чекає оздоровчий табір «Старт», а далі — нові звитяги.

«Навчально-тренувальні збори досить насичені, уже з вересня почнемо підготовку до міських та всеукраїнських змагань», — розповідає заступниця директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ№ 6 Світлана Мінда.

 

На базі спортшколи тренують і оздоровлюють понад сотню спортсменів. Прикладів для наслідування новачкам тут вистачає. Три роки тому вихованця школи Дениса Кесіля перевели до спортивної школи олімпійського резерву в Дніпрі. Сьогодні він — один із найкращих плавців України, у складі Національної збірної готується до Кубка світу з плавання.

 

Тренуються влітку не тільки плавці. Продовжують працювати секції з волейболу та бадмінтону. Для всіх майбутніх чемпіонів організували харчування. Відкритий басейн спортивного закладу відвідують також вихованці пришкільних таборів Покровського району.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: