Криворізькі рукопашники здобули 13 медалей на чемпіонаті Дніпропетровської області

СПОРТ
02.10.20 - 12:00

У Дніпрі відбувся чемпіонат області з рукопашного бою серед юнаків та дорослих. У змаганнях 13 медалей вибороли наші спортсмени, - повідомляє Криворізька федерація рукопашного бою.

Свою техніку та вміння демонстрували близько 120 спортсменів із різних міст Дніпропетровщини. Криворізькі рукопашники брали участь у легкому та дозованому контакті.

Золоті нагороди першості отримали Роман Моренко (дозований контакт, клуб «Борець»), Андрій Барановський (дозований контакт, клуб «Майстер»), Олексій Коновальчук (дозований контакт, клуб «Майстер»), Георгій Коновальчук (дозований контакт, клуб «Майстер), Сергій Волоха (легкий контакт, клуб «Майстер»), Поліна Ляшевська (дозований контакт, клуб «Борець»), Богдан Маружко (легкий контакт, школа «Рукопашник»).

Срібні медалі вибороли Роман Моренко (легкий контакт), Альберт Ачеретян (легкий контакт, клуб «Борець»), Станіслав Глазов (дозований контакт, клуб «Майстер»).

Бронза – у криворіжців Поліни Ляшевської (легкий контакт) та Богдана Шайгородського (дозований контакт, клуб «Борець»).

На 4 місці турнір завершили Ілля Червотока (дозований контакт, клуб «Майстер»), Данило Зюзько (дозований контакт, клуб «Майстер» та Аріна Андріяш (легкий контакт, школа «Рукопашник»).

Фото Криворізької федерації рукопашного бою.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»