Криворізькі рятувальники для ліквідації пожеж отримали сучасну автодрабину з Китаю

АКТУАЛЬНО
29.01.20 - 15:09

Сьогодні ДСНСникам Дніпропетровської області вручили спеціальну пожежно-рятувальну техніку, спорядження та обладнання, – повідомляє міське управління з питань НС та ЦЗН.

52 одиниці аварійно-рятувальної техніки надзвичайникам передали китайські фахівці, у межах спільного китайсько-українського проєкту. Обладнання має підвищити ефективність роботи наших рятувальників.

 

Автопідйомник з драбиною передали загону технічної служби (Дніпро), автодрабини розподілили до 3-го державного пожежно-рятувального загону (Кривий Ріг) та 8-го державного пожежно-рятувального загону (Дніпро), гусеничний бульдозер отримали рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

 

Рятувальне авто обладнане сучасними системами контролю та безпеки. Крім того, представники КНР забезпечили проходження технічного обслуговування для зазначеної техніки.

 

Як ми раніше писали, за цією угодою підрозділи ДСНС у Дніпропетровській області отримали 4 транспортні засоби: пожежний автопідіймач DG54M1 (висотою підйому 54 метри), дві автодрабини пожежні YT32/M2 (висотою підйому 32 метри), гусеничний бульдозер SD22-3.

 

Навчання персоналу (13 вогнеборців) для роботи з новою технікою провели інструктори з Китайської Народної Республіки в Одесі.

 

Фото управління з НС та ЦЗН.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: