Криворізькі школярі — переможці обласних олімпіад німецької та іспанської мов

ОСВІТА
23.01.19 - 14:45

Підсумки обласних етапів учнівських олімпіад тривають. Юні лінгвісти криворізької спеціалізованої школи № 71 посіли призові місця в олімпіадах іспанської та німецької мов.

«Я вивчаю німецьку з п’ятого класу. Обрала цю мову, бо вважаю її перспективною», — розповідає переможниця олімпіади з німецької мови, учениця школи № 71 Софія Тяпкіна.

 

Сучасна іспанська народилася в епоху середньовіччя, тепер її вивчають і криворізькі школярі.

«Іспанська мова є другою мовою за кількістю мовців у світі. Це мова Лопе де Вега, Сервантеса. Цьогоріч шестеро наших представників захищали честь школи й міста на третьому етапі Всеукраїнської олімпіади з іспанської мови. Христин Убийкінь та Софія Юріна — узяли перші місця», — розповідає викладач іспанської мови школи № 71 Ольга Анєчкіна.

 

Уже другий рік поспіль Софія стає переможницею обласного етапу олімпіади з іспанської мови.

«Я вивчаю іспанську мову вже п’ятий рік. Вважаю, що вона стане в нагоді у майбутньому. Сьогодні іспанська актуальна та затребувана. Тому збираюсь вступати на іспанську філологію, — ділиться переможниця олімпіади, учениця школи № 71 Софія Юріна

 

Криворізька школа № 71  має багато мовних програм та активно співпрацює з Університетом Гете у Франкфурті. Вчителі постійно підтримують проект листування криворізьких учнів із ровесниками з Польщі та Данії.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: