Криворізькі спортсмени посіли призові місця на п'єдесталі чемпіонату України з вільної боротьби

СПОРТ
27.01.22 - 10:32

У Києві відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. У турнірі взяли участь понад 300 борців з усіх областей. Здобуток спортсменів Дніпропетровщини – 6 медалей. Серед них 2 – золоті. 

У командному заліку збірна Дніпропетровщини посіла 5 місце. Наш регіон представляли 14 спортсменів. Відзначилися переможними виступами і криворізькі спортсмени. 

 

За першість боролися дівчата у десяти вагових категоріях, а чоловіки – у дев'яти. Перші місця на чемпіонаті отримали Ілона Прокопевнюк та Анастасія Осняч. Срібні медалі вибороли Анастасія Кравченко, Романа Вовчак та Муразі Мчедлідзе. Бронзовим призером став Ісмаїл Бунятов.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: