Криворізькі сумоїсти вибороли 24 медалі на чемпіонаті України

З 3 по 6 травня у Білій Церкві відбувся чемпіонат України з сумо серед усіх вікових категорій. Вихованці ДЮСШ №2 Кривого Рогу показали блискучий результат.
У категорії U13 наші спортсмени вибороли 10 нагород. Серед переможців — Емін Гараєв, Максим Пучков, Назарій Мигуль, Тимур Крилов, Марія Гапоненко, Аріна Домнюк, Анастасія та Олександр Гудій.
У U15 криворіжці здобули 2 медалі: відзначилися Анастасія Гудій та Марія Гапоненко.
Серед спортсменів U21 спортсмени вибороли 4 нагороди. Призери - Дар’я Константинова та Сабір Гараєв.
У категорії U23 наші атлети здобули ще 8 медалей. Тут знову відзначилися Дар’я Константинова, Сабір Гараєв та Данііл Кунець.
У дорослому розділі змагань наші атлети також не залишилися без відзнак. Завдячуємо цим Дар’ї Константиновій та Сабіру Гараєву.
Вітаємо спортсменів та їхніх наставників Олександра Лозного та Мар’яну Безруку.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua