Криворізькі учні тернівської школи, ймовірно, могли отруїтися доданим у воду розчинником "Вайт-спіріт"

РЕЗОНАНС
13.02.19 - 9:24 839

Як ми повідомляли, учора в одній із шкіл Тернівського району чотирьом семикласникам стало зле після вживання питної води з кулера, що стояв у класі.

До закладу викликали "швидку" та поліцію. Одна з версій - у воду хтось вилив технічний розчинник.

"Ми отримали повідомлення про те, що 4 дітей, можливо, отруїлися в результаті вживання питної води, яка використовувалася в класі для учнів. У школі дітям була надана перша домедична допомога, викликана швидка. Діти були госпіталізовані для подальшого огляду у 8-му дитячу лікарню, але продовження вияву симптомів не було, тому школярів відпустили з попереднім діагнозом – легке отруєння. У класі знайшли порожню пляшку від "Вайт-спіріту". Попередньо було виявлено, що начебто, саме "Вайт-спіріт" був доданий до води, але ми чекаємо на висновки експертів", - прокоментувала журналістам "Рудани" Тетяна Кріпак, директор департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міськради.

 

Обставини справи з'ясовує місцева поліція. Дітей після огляду лікарями відправили додому.

 

"У Кривому Розі за фактом отруєння дітей вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Наразі правоохоронцями встановлюються усі обставини справи та вирішується питання щодо внесення відомості до ЄРДР з попередньо правовою кваліфікацією, передбаченою статтею 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням)", - заявила Юлія Цуркаленко, інспектор відділу моніторингу Криворізького відділу поліції.

 

Вайт-спірит - бензин-розчинник, суміш рідких аліфатичних і ароматичних вуглеводів. Його застосовують головним чином як розчинник у лакофарбовій промисловості, для розведення олійних фарб. За ступенем впливу на організм, вайт-спірит належить до 4-го класу небезпеки (речовини малонебезпечні).


 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: