Криворізькі вчителі взяли участь у Фестивалі гуманної педагогіки

Щорічно у Львові відбувається Фестиваль гуманної педагогіки, де обговорюються гуманні підходи до виховання та навчання, співпрацю вчителя із учнем. Цьогорічний захід, який був присвячений темі ролі родини у вихованні дитини, відбувся з 8 по 11 червня.

Фестиваль зібрав близько 700 освітян з усієї України, а також гостей з Нідерландів та Хорватії.

Представниками Дніпропетровщини став колектив з Криворізької загальноосвітньої школи № 119: директор школи Добровольська О.В., заступник директора з виховної роботи Мартинюк С.М., вчитель російської мови Петреченко О.В. та вчитель початкових класів Іванова Л.О.

Представниця нашого колективу Іванова Л.О. виступила перед широкою аудиторією з теми досвіду роботи «Партнерство заради майбутнього».

Вчителі прослухати лекції, відвідали майстер-класи, панельні дискусії на різноманітні теми від 41 спікера. Окрім досвідчених у галузі експертів, з учасниками фестивалю спілкувались також представники різних культур та етносів, які розповіли про особливості виховання у єврейській, мусульманській, польській родинах.

Вперше фестиваль відвідав іноземний спікер, Хенк Бонс, радник правозахисної організації «Amnesty International» який поділився досвідом створення спеціальних шкіл для дітей з інвалідністю у Нідерландах.
Також учасники фестивалю відвідали колективну екскурсію «Вулицями стародавнього Львова».