Криворізькі вчителі взяли участь у рекордному флешмобі, присвяченому безпеці школи

Національний рекорд за кількістю педагогів зареєстрований у Харкові. 600 освітян з усієї України зібралися вчора на площі Конституції в Харкові, щоб разом задекларувати: українське вчительство – за школу як простір, безпечний для дитини. Криворізькі вчителі також долучилися до акції.

В понеділок у Харькові відкрилася IV національна конференція EdCamp Ukraine-2018. Конференція проходить у вигляді вільного, неформального спілкування.

Головна мета заходу - створити нові сучасні підходи до шкільної освіти, які дозволять виховувати в дітях індивідуальність. Участь у заході беруть шкільні викладачі з усіх регіонів України, в тому числі й криворізькі вчителі, а також експерти з інших країн. Зокрема, серед гостей - Малала Юсафзай, лауреат Нобелівської премії миру.

Учора 600 вчителів із числа учасників конференції на завершення дня прийшли на площу Конституції, де вишикувалися групами, зображуючи п'ять фігур-символів безпеки нової української школи: це серце - символ любові і здоров'я, знак "50 в колі" - обмеження швидкості, знак рівності, зрозумілий без перекладу, сонце, що сходить - символ педагогіки партнерства, абревіатура "НУШ" або "Нова українська школа". До флешмобу долучилася й міністерка освіти й науки України Лілія Гриневич.