Криворізькі велоспортсмени привезли нагороди з чемпіонату Дніпропетровської області

СПОРТ
29.09.20 - 11:05

Із 25 по 27 вересня в Кам’янському на греблі ГЕС проходив чемпіонат Дніпропетровської області з велоспорту. Кривий Ріг успішно представили вихованці ДЮСШ №1.

Змагання такого рівня з цього виду спорту проводилися у Кам’янському вперше, - повідомляє mis.dp.ua.

 

У чемпіонаті взяли участь велоспортсмени з чотирьох міст: Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя та Кам’янського. Змагалися жінки та чоловіки різних вікових категорій у індивідуальній  (10 км), груповій (30 км, 60 км) та парній гонках (10 км, 15 км).

 

Щодня участь у чемпіонаті брали до 50 спортсменів. Кривий Ріг представили вихованці ДЮСШ №1 з такими результатами:

 

Індивідуальні перегони: Поповка Владислав - І місце, Мельник-Семенюк Захар - ІІ місце, Карелін Ілля - ІІ місце, Ластовецький Роман - ІІІ місце, Видибура Данііл - І місце.

 

Групові перегони: Поповка Владислав - І місце, Мельник-Семенюк Захар - ІІ місце, Фірсов Данило - ІІ місце, Видибура Данііл - 2 місце, Ластовецький Роман - ІІІ місце.

 

Парні перегони: Поповка Владислав, Мельник-Семенюк Захар - І місце, Ластовецький Роман, Борденюк Євген - ІІІ місце, Карелін Ілля, Фірсов Данило - ІІ місце.

 

Велоперегони організовані управлінням молоді та спорту Кам’янської міської ради спільно з міською федерацією велоспорту.

 

Фото mis.dp.ua 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: