Криворізькі військові стали переможцями й призерами всеукраїнських змагань у Вінниці

Успішно виступили криворізькі ветерани-волейболісти. Наша команда "Нескорені. Кривий Ріг" посіла 2 місце в турнірній таблиці. Підтримку в організації поїздки "Нескорених" надала Рада оборони міста.
Результативно виступили і криворіжці з 17-ї ОМБр. Назар Вознюк, Роман Танайсічук, Едуард Саєнко та Ігор Троян стали переможцями й призерами в своїх категоріях і вибороли путівку у фінал змагань, який проведуть у Києві. При цьому військовий Назар Вознюк виконував комплекс вправ навіть без допомоги ніг.
Одразу після тріумфу криворізька команда вирушила додому, а вже в понеділок зранку хлопці приступили до службових обов'язків із захисту нашої країни.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
22 медалі узяли криворізькі військові на "Кубку Серцевіру"
Поціновувачів поезії зібрав фінал поетичного марафону "Нескорені -2025"
Цілющим теплом великого серця. У криворізькій лікарні військових відновлюють іпотерапією