Криворізькі випускники Університету третього віку отримали дипломи

ОСВІТА
04.06.19 - 12:25 361

Соціальний проект Костянтина Павлова «Університет третього віку» користується великою популярністю серед молодих душею криворіжців.

Університет - для людей віком від 55-ти років. Тут вони навчаються комп’ютерній грамотності, відвідують лекції з правознавства, історії міста та краю, православної етики. Днями у незвичному виші відбулося вже третє вручення дипломів. Випускники охоче діляться враженнями від отриманих знань.

«Ми багато чого нового дізналися. Фільми, екскурсії по місту – вдома стільки не вивчиш».

«Нам проводили багато візуальних подорожей до Германії, Словаччини. Були мандрівки Україною та рідним Кривим Рогом», - діляться випускниці університету Валентина Мироненко та Любов Дергуненко.

 

 

Психологи стверджують, такі проекти допомагають людям старшого віку знову відчути інтерес до життя, гарантують нові емоції, знайомства та позитив. Ініціатор вишу - народний депутат Костянтин Павлов. За традицією, він особисто прийшов привітати випускників та вручити їм дипломи. Нардеп упевнений, такі проекти - не тільки нагода людям старшого покоління отримати нові знання. У цих мудрих випускників є чому навчитися молоді.

 

«Я щиро переконаний в тому, що Університет третього віку - це новий рядок на соціальній візитній картці нашого рідного міста. Кривий Ріг - це місто, в якому ветерани затребувані, в якому вони активні та сучасні. Я переконаний в тому, що ще не раз наші криворіжці, люди золотого віку, будуть доводити, що життя триває, а вчитися ніколи не пізно і завжди корисно», - зазначив нардеп Костянтин Павлов.

 

 

Вже у вересні розпочнеться новий навчальний сезон, адже кількість бажаючих знову сісти за студентську лаву з кожним роком тільки зростає.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: