Криворізьких дітей, які постраждали внаслідок ворожого ракетного удару 12 березня, виписали із лікарень

«Дякую медикам за професіоналізм та турботу! Але в лікарнях міста ще перебувають 6 дорослих, з яких 2 - у тяжкому стані. Ще двоє тяжкопоранених проходять лікування у Дніпрі. Всім їм надається вся необхідна допомога», - повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Семеро дітей постраждали від ракетного удару по криворізькій 9-поверхівці. Троє загиблих
«Почула перший вибух, дитина була зі мною», - мешканці Східного з жахом розповідають про пережите
У Кривому Розі через влучання ракети пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури