Криворізьких фармацевтів у мерії привітали з професійним святом

ПОДІЯ
20.09.19 - 10:44

Уже цієї суботи, 21 вересня, Україна відзначатиме День фармацевтичного працівника. Криворізьких фармацевтів з професійним святом привітали у мерії.

На сьогодні аптечна мережа міста включає 120 операторів фармацевтичного ринку різних форм власності, у яких працюють 291 аптека, 53 аптечні пункти та 2 аптечні склади. Окрім відпуску готових лікарських засобів, три аптеки, розташовані в нашому місті, здійснюють виготовлення ліків. Це дві аптеки КП «Фармація» та одна аптека ТОВ «Аптеки медичної академії».

 

Криворізькі аптеки одними з перших в Україні взяли участь в державній програмі «Доступні ліки» і розпочали відпуск медикаментів за електронними рецептами. За цей час, станом на 1 вересня, виписали 135,5 тисячі електронних рецептів, за якими відпустили ліки за 116,5 тисячі рецептів на суму близько 5 мільйонів гривень. 9 травня в Кривому Розі було відпущено ліки за мільйонним електронним рецептом.

 

Кращим працівникам фармацевтичної галузі Юрій Вілкул вручив Почесні грамоти і грамоти виконкому міськради.

 

«Хочу побажати усій вашій єдиній фармацевтичній родині відчуття причетності до благородної професії, міцного здоров’я та професійних успіхів. Незважаючи на відсутність фінансування, підприємство «Фармація» продовжувало забезпечувати препаратами інсуліну дітей, хворих на цукровий діабет. За що вам велика вдячність. Фармацевт – звучить гордо!" - відзначив мер.

 

За державною програмою забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет, цього року виділили місту з держбюджету 14 мільйонів гривень, які використали в першому півріччі. Ситуація з цього питання склалася критична, і місто після багатьох звернень до вищих інстанцій було змушене здійснити певний перерозподіл коштів для забезпечення хворих інсуліном з вересня цього року.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: