Криворізьких посадовців нагородили у столиці за «Кращі практики місцевого самоврядування»

ВАЖЛИВО
04.12.19 - 12:22 244

Сьогодні у Києві в Клубі Кабінету міністрів України відбувається підсумкова конференція конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». 

В урочистій атмосфері пройшла церемонія нагородження кращих представників органів самоврядування - учасників конкурсу. Серед нагороджених за 1 місце - криворіжці.

 

Як повідомляють наші журналісти з місця події, делегація від Кривого Рогу представлена в.о начальника управління економіки виконкому міськради Оксаною Павлушенко та радником міського голови Костянтином Павловим.

 

"Сьогодні Кривий Ріг - лідер в Україні з упровадження інноваційних підходів до розвитку міста не лише як "міста-заводу". Один із успішних прикладів - індустріальний туризм. У 2013 році ми починали з позначки "нуль" - близько 300 туристів. Тоді мало хто вірив, що ровиток у наших умовах можливий, але в 2016 році наше місто відвідали 25,8 тисячі людей. А за 11 місяців цього року - більше 52 тисяч екскурсантів. Серед них - представники Німеччини, США, Великобританії, Франції і навіть Болівії. Запорукою успіху нашого проєкту стала відкрита взаємодія трикутника "міська влада - суспільство - бізнес". Сьогодні Кривий Ріг - місто, чий досвід цікавий багатьом",  - виголосив у своїй промові Костянтин Павлов.

 

За програмою заходу, присутні мають прослухати презентації фіналістів конкурсу про кращі практики місцевого самоврядування.

 

​Криворіжці представлять колегам презентацію «Кривий Ріг туристичний: нереальна реальність».

 

Експерт Ради Європи Вадим Прошко в ексклюзивному інтерв'ю нашому кореспонденту відзначив: "Побачивши діючий індустріальний туризм Кривого Рогу, неможливо не закохатися в це місто".

 

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» організовує Міністерство розвитку громад та територій України у співпраці з програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: