Криворізьких стоматологів та перукарів можуть навчити обслуговувати клієнтів з аутизмом

АКТУАЛЬНО
20.11.20 - 16:29

Триває набір на безкоштовну програму «Autism Friendly Space» від Асоціації «Child.ua». Організатори запрошують одну стоматологію і одну перукарню Кривого Рогу до участі.

Люди з аутизмом — це великий сегмент потенційних клієнтів сервісних та продуктових компаній, таких  як перукарні, стоматології, заклади харчування, магазини, освітні та розважальні центри. За оцінками AFS, щомісяця кожна стоматологія та перукарня втрачає щонайменше 2% таких нових клієнтів. 

 

Ця програма допоможе громадянам стати обізнаними в аутизмі, бізнесу – розвинути клієнтську базу та вийти на новий рівень, а людям з аутизмом – стати більше видимими в суспільстві. Проєкт реалізують за фінпідтримки Zagoriy Foundation.

 

Компанії, які почали працювати з людьми з аутизмом, отримують схвальні відгуки та підвищення лояльності існуючих клієнтів мінімум на 40%.

 

Після проходження безкоштовного тренінгу, який відбудеться у грудні 2020 року та січні 2021, стоматологічні клініки та салони краси отримають спецобладнання, сертифікат дружньої до аутизму компанії, статус соціально-відповідального бізнесу, а також розміщення на спеціалізованій карті «Autism Friendly Space».

 

Долучитися до програми можна звернувшись за номером +38 (050) 418-28-25.

 

Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»