Криворізьких студентів запрошують взяти участь у конкурсі соціального плаката «Я МАЮ ПРАВО!»

      З нагоди Всеукраїнського тижня права студентів Кривого Рогу запрошують до участі в конкурсі соціального плаката та інфографіки «Я МАЮ ПРАВО», який вперше буде організовано комітетом у справах сім’ї та молоді виконкому Криворізької міськради та Першим криворізьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за підтримки молодіжного виконкому та громадських організацій «Фонд «Професійний розвиток», «Криворізьке міське правозахисне товариство», «Волонтерська платформа». 

Мета конкурсу – привернути увагу громадськості, молоді на важливість дотримання прав людини, правопросвітництва, захисту своїх прав, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини. 

Роботи подаються учасниками особисто на адресу: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, каб.431 разом з анкетою (див.додаток до Положення).
Термін прийому робіт – 1-15 грудня, після чого конкурсною комісією буде підбито підсумки та визначено переможців, які будуть нагороджені заохочувальними призами. Найкращі роботи будуть оприлюднюватись.

Конкурсна робота має бути:
- виконана будь-якою художньою технікою, на аркуші паперу А2,
- інфографіка – у форматах .jpg (обов’язково), .tif, .psd високої якості;
- відповідати темі, спонукати захищати свої права, або містити конкретні поради;
- естетично оформлена
- кожен паперовий малюнок має містити обрамлення білого кольору 3 см та має бути підписаний на зворотному боці;
- кожен файл у назві має містити прізвище автора.

Додаткові питання можна ставити за телефонами 74-39-11 (комітет у справах сім’ї та молоді); 096-548-05-22 (відділ правопросвітництва Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги).