Криворізьких жінок - ветеранів виробництва Центрального ГЗК - привітали з прийдешнім святом

СВЯТО
07.03.19 - 12:04

Тендітні, ніжні та водночас сильні й вольові. Усе це — про представниць жіноцтва, що присвятили себе роботі, яка під силу не кожному чоловіку.

Сьогодні в Покровському районі вітали ветеранів виробництва Центрального комбінату. Статус представниць прекрасної половини людства свого часу не завадив успішній кар’єрі на Центральному ГЗК. І зараз, уже на заслуженому відпочинку, ці жінки з теплотою згадують десятиліття, проведені на улюбленій роботі.

«Я справлялася, як і всі наші жінки, які зібралися зараз на святі, усі з бажанням працювали, ніколи не було прогулів. Чи робили поступки чоловіки? Ніколи. Інколи й самі просили допомоги», — пригадує колишня машиністка Центрального ГЗК Тетяна Піскова.

 

 

Цього дня теплі слова привітань від народного депутата України Костянтина Павлова почули заслужені працівниці комбінату, які віддали непростій, але улюбленій справі значну частину життя.

«Це дійсно заслужені люди, завдяки яким наш комбінат і місто відомі у всьому світі. Хочеться від щирого серця привітати жінок-орденоносців, які й сьогодні, через покоління, несуть славу про рідний комбінат та рідне місто», — привітав нардеп.

 

 

З нагоди Міжнародного жіночого дня, жінкам-ветеранам комбінату вручили премії та подарунки. А позитивного настрою додали святкові концертні номери у виконанні учнів і педагогів 10-ї музичної школи.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: