Криворізьким «Нескореним» вручили міські стипендії за перемоги на спортивних змаганнях

ОФІЦІЙНО
16.04.24 - 15:35

У Кривому Розі відзначили провідних спортсменів серед ветеранів війни та учасників бойових дій за успішні виступи на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Щорічні стипендії отримали 16 кращих спортсменів та 3 тренери

«У нашому місті впроваджується нова ветеранська політика – політика Героїв. Ми розуміємо, що всім ветеранам потрібні реабілітаційні заходи: арт-терапія, музика, танці і дуже потужний напрямок – спорт. У Кривому Розі збережено спортивну базу, ветерани можуть тренуватися, проходити спортивну терапію. Понад 1000 ветеранів та членів їхніх сімей відвідують безкоштовні заняття з плавання у ДЮСШ, надаємо всю можливу підтримку міській команді Нескорених. Півтора року тому ми створили команду, яка бере участь не тільки у всеукраїнських іграх, а й в міжнародних змаганнях. Наші хлопці постійно посідають призові місця, як в командній боротьбі, так і особисто», - наголосив Олександр Вілкул.

 

Серед спортсменів - призери та переможці змагань із волейболу сидячи, баскетболу на візках, плавання, паверліфтингу, легкої атлетики, веслування на тренажерах, штовхання ядра, стрільби з лука.

 

«Це, так би мовити, грошова мотивація наших хлопців. 100 тис. грн за 1 місце у міжнародних змаганнях, які проходили у Лас-Вегасі; 10 тис. грн за 1 місце, 8 тис. грн за 2 місце та 6 тис. грн за 3 місце на Всеукраїнських змаганнях. Такі стипендії виділяє лише Кривий Ріг. Це показник того, що наша влада реально підтримує спортсменів. Всі хлопці на змаганнях показали гарні результати, чим довели, Кривий Ріг – це сила спорту та витримки. У планах на цей рік – змагання   в Одесі, Чернігові, Києві. Готуємося до поїздки в Ванкувер, де у лютому 2025 року відбудуться перші в історії всесвітні зимові гібридні Ігри Нескорених», - наголосив капітан команди «Кривий Ріг. Нескорені»  Валерій Катькін.

 

Переможець міжнародних змагань United States Air Force Trials 2024 Назар Лозовий привіз додому з США 2 золоті та 2 сріблі медалі.

 

«Нам приємно знати, що про таких спортсменів пам’ятають та підтримують. Це у ветеранському спорті найголовніше. Це можливість реабілітації не тільки фізичної, а й психологічної. Стимул для того, щоб продовжувати далі займатися улюбленою справою».

 

Ветеранська політика Героїв -  це прямі виплати з міського бюджету ветеранам та сім'ям загиблих Героїв -  100 тис. грн сім'ям загиблих військовослужбовців і щомісячні виплати членам сім‘ям військовослужбовців, які загинули або зникли безвісти у розмірі одного прожиткового мінімуму.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: