Криворізьким школам рекомендували провести осінні канікули з 22 по 30 жовтня

ОСВІТА
25.09.20 - 13:36

Криворізьким школам рекомендували розпочати осінні канікули 22 жовтня і завершити 30 жовтня. Про це сьогодні на пресконференції повідомила начальниця міського департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

"Заклади освіти нині є автономними, вони самі визначають дати і тривалість канікул. Враховуючи лист МОН, ми надали їм рекомендацію почати канікулярний період з 22 жовтня і завершити 30 жовтня. Сподіваємось, заклади дослухаються до рекомендацій і таким чином спланують освітній процес. Нагадаю, на сьогодні ми маємо 20 класів, які перебувають на самоізоляції, але ми вже вміємо працювати онлайн, готові до дистанційного навчання. Учні продовжують навчатися в онлайн-режимі. Але це тимчасово. Деякі класи йдуть на самоізоляцію, деякі виходять - усе змінюється залежно від ситуації. Тому тривалість канікул через випадки захворюваності ми збільшувати не будемо", - підкреслила Тетяна Кріпак. 

 

"Дійсно, у закладів освіти є компетенція самостійно формувати гнучкий графік освітнього процесу, залежно від того, в яку карантинну зону потрапляє місто. Керівник закладу може погодити з департаментом графік, форми навчання, терміни канікул. Відповідальність, перекладена на місцеву владу, має послабити соціальну напругу і дати можливість приймати рішення на місцях", - підтвердив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

 

Як ми повідомляли, станом на 25 вересня, у криворізьких школах виявили 8 хворих на коронавірус учнів, 11 педагогів та 3 працівники технічного персоналу.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: