Криворізький боксер Артур Кузьменко здобув перемогу в міжнародній матчевій зустрічі в Польщі

СПОРТ
11.09.25 - 14:59

Боксер із Кривого Рогу Артур Кузьменко здобув перемогу у міжнародній матчевій зустрічі Suzuki Boxing Night 36. Першість провели у польському Жирардуві.

Вихованець спортивного клубу "Вікінг" виборов золото у ваговій категорії до 65 кг. Спортсмен продемонстрував видовищний бокс, двічі відправивши свого суперника (фіналіста Чемпіонату Польщі) в нокдаун.

 

Загалом українська збірна показала видовищні поєдинки проти команди Польщі. Золоті нагороди серед чоловіків здобули троє українців: Артур Кузьменко (до 65 кг), Максим Зименко (до 60 кг) та Микола Лактіонов (до 85 кг). Ще 9 наших боксерів завоювали срібло. 

Далі на криворізького боксера чекає підготовка до Чемпіонату Європи серед дорослих до 23 років, який відбудеться на початку листопада 2025 року в Будапешті (Угорщина). 

 

Вітаємо Артура та його тренера Олександра Кучерявого із золотою медаллю!

 

Фото - Федерація боксу України.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: