Криворізький борець зайняв найвищу сходинку п'єдесталу міжнародного турніру в Румунії

06.05.19 - 10:24

З 3 по 5 травня в Румунії на килимах спортивної арени Бухареста відбувся Міжнародний турнір з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед юніорів.

У складі юніорської збірної команди України з греко-римської боротьби у ваговій категорії 77 кг на найвищу сходинку п'єдесталу пошани️ піднявся криворіжець, вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №9 Дмитро Васецький (тренер - Сергій Сухіненко).

Для багатьох борців, в тому числі і для українських, ці змагання стали одним з етапів підготовки до юніорського Чемпіонату Європи, який з 3 по 9 червня відбудеться в Іспанії.

У підсумку, юніорська збірна України з греко-римської боротьби посіла третє командне місце.