Криворізький «Гірник» переміг на виїзді черкаське «Дніпро» з рахунком 2-0

СПОРТ
05.03.20 - 10:27

4-го березня у Черкасах відбувся товариський футбольний матч. На полі зустрілися «Дніпро» з Черкас та криворізький «Гірник». Наші футболісти впевнено перемогли, - повідомляє пресслужба ФК «Гірник» Кривий Ріг.

Гра розпочалася з атак гостей. «Гірник» контролював м’яч та намагався створювати небезпеку біля воріт суперника. Це закінчилося голом на 29-й хвилині. Ігор Яровий обвідним ударом з 15-ти метрів послав м’яч у дальній кут воріт.

Перший небезпечний момент «Дніпро» створило у доданий арбітром до першого тайму час. Гравець господарів небезпечно пробивав з-за штрафної, але м’яч полетів вище поперечини.

Друге взяття воріт сталося на 50-й хвилині. Гліб Попчук відмінно прострілив на Ігоря Ярового, який потужно пробив і відправив шкіряного до сітки воріт.

Перед фінальним свистком, команди створили декілька непоганих моментів, але рахунок залишився 2-0 на користь підопічних Геннадія Приходька.

Наступний матч «Гірник» зіграє 6-го березня на виїзді проти «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів.