Криворізький «Гірник» переміг удома «Нікополь» з рахунком 4-1

24.02.20 - 10:09

22-го лютого у Кривому Розі відбувся товариський футбольний матч. На полі змагалися місцевий «Гірник» та ФК «Нікополь». Наші футболісти впевнено перемогли, - повідомляє пресслужба криворізького клубу.

Криворіжцям протистояла команда з групи Б Другої ліги.

Перший тайм видався не дуже видовищним. На 15-й хвилині «гірники» заробили пенальті, який реалізував півзахисник Ігор Яровий.

Гості зуміли зрівняти рахунок у другому таймі. Влучно виконав штрафний удар Павло Похитайло.

Господарі не забарилися і відповіли через 10 хвилин. Нападник Євген Кателін замкнув простріл партнера.

На 87-й рахунок 3-1 зробив новачок «Гірника», а останнє взяття воріт святкував Яровий, який відзначився дублем та ще гравець не реалізував один одинадцятиметровий удар.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу підопічних Геннадія Приходька з рахунком 4-1.