Криворізький «Гірник-Ветеран» поступився «Дніпрянці» у турнірі пам’яті Яшніка

СПОРТ
21.07.20 - 11:56

У Кривому Розі відбувся футбольний матч 8-го туру групи А турніру пам’яті Володимира Яшніка. На полі зустрілись «Гірник-Ветеран» та «Дніпрянка» з Лозуватки. «Гірники» поступилися з рахунком 4-2, - повідомляє пресслужба ФК «Гірник» Кривий Ріг.

З початку гри номінальні господарі взяли ініціативу. Вже на 8-й хвилині Ігор Коновальчук відкрив рахунок у матчі.

«Гірник-Ветеран» не забарився з відповіддю. На 17-й хвилині гол забив Євген Арбузов.

До перерви господарі зібрались і провели ще дві результативні атаки. Відзначалися Дмитро Спильняк та Ігор Коновальчук (з пенальті).

У другому відрізку поєдинку завдяки зусиллям Костянтина Караманіца на 59-й хвилині гості скоротили відставання. Але останнє слово було за «Дніпрянкою». Гол на 60-й забив Антон Остапенко.

Попри поразку, «Гірник-Ветеран» займає 3-ю позицію у групі А і має непогані шанси вийти у плей-офф.