Криворізький «Гірник-Ветеран» розгромив «Колос» у турнірі пам’яті Яшніка

СПОРТ
14.07.20 - 12:05

12-го липня у Кривому Розі відбувся матч 7-го туру групи А турніру пам’яті Володимира Яшніка. На полі зустрілись криворізький «Гірник-Ветеран» та «Колос» із Новопілля. Криворіжці перемогли з рахунком 7-3, - повідомляє пресслужба ФК «Гірник» Кривий Ріг.

Зі старту гри номінальні гості притиснули господарів до їхніх воріт та почали забивати. На 4-й хвилині відзначився В’ячеслав Рябов.

За ним шкіряного до сітки відправляли Ігор Коцюмка і двічі Андрій Григорик. До перерви Рябов встиг зробити дубль, і рахунок став 0-5.

У другому відрізку гра була не менш видовищна. На 65-й В’ячеслав Рябов оформив хет-трик, а «Колос» розмочив рахунок на 76-й хвилині завдяки зусиллям Миколи Олійника.

Після цього Сергій Гвоздевич забив 7-й гол «гірників», а «Колос» ще двічі вражав ворота суперників. Голи - на рахунку Ростислава Габрида та Максима Складенка.