Криворізький "Гірник" здобув непросту перемогу над новачком дивізіону «ВПК-Агро»

СПОРТ
12.08.19 - 14:44 322

Криворізький "Гірник" здобув непросту перемогу над новачком дивізіону «ВПК-Агро» з рахунком 1:0, - повідомляє Спортивний Кривбас.

11 серпня у Кривому Розі відбувся поєдинок 3-го туру Другої ліги з футболу в групі «Б».

Криворізький «Гірник» на стадіоні шахти "Октябрська" приймав «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська область).

Битва лідерів видалась по-справжньому бойовою та непоступливою. У першому таймі гості частіше пробивали по воротах Онопко, підопічні Приходька більше захищалися.

«ВПК-Агро» тактично перегравав господарів, проте реалізувати свою перевагу до перерви не зумів. Під завісу 45-хвилинки активізувалися "гірники", які нагадали, хто справжній господар на полі.

За нулів на табло команди вийшли на другу половину зустрічі. Тепер черга володіти ініціативою перейшла до «Гірника».

Криворіжці почали створювати моменти за моментом, втім пробити добре організовану оборону гостей довго не вдавалося.

Та все ж таки під кінець поєдинку футболісти «Гірника» провели вдалу атаку – Заїменко пробив у захисника, м’яч підхопив капітан Григорик, який виконав точний простріл вздовж воріт. Забутий оборонцями Кателін послав сферу у ціль - 1:0.

Всі спроби відігратися у «ВПК-Агро» були невдалими.

Гірники втримали перевагу та продовжили переможну ходу. Після третьої звитяги поспіль криворізький клуб одноосібно очолив турнірну таблицю.

«Гірник» (Кривий Ріг) – «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська область) 1:0 (0:0). Гол: Кателін (83).