Криворізький гвардієць, обвинувачений у замаху на таксиста, обрав нового адвоката

РЕЗОНАНС
02.04.20 - 17:27

Колегія суддів Жовтневого районного суду продовжила розгляд резонансної кримінальної справи за обвинуваченням громадянина К. у замаху на умисне вбивство таксиста, – повідомляє пресслужба суду.

Як ми писали, рано-вранці 31 липня молодик, якого підвозив 51-річний таксист до мікрорайону Індустріального, раптом напав на нього з ножем і наніс не менше 6-ти ударів у шию, грудну клітину, лоб та праву кисть.

 

Під час нападу водію вдалося вибігти із салону автомобіля та звернувся за допомогою до перехожих, які викликали йому швидку допомогу.

 

Поліція затримала 21-річного нацгвардійця військової частини 3011, який проходить службу за контрактом. Підозрюваного правоохоронці швидко знайшли завдяки залишеному на місці злочину військовому квитку.

 

У сьогоднішньому судовому засіданні обвинувачений звернувся з клопотанням про відмову від безоплатного захисника, якого йому призначили під час досудового розслідування. Підсудний повідомив про укладення договору з іншим адвокатом. Судді прийняли це клопотання. Подальший розгляд справи продовжили вже з новим захисником підсудного.

 

За клопотанням нового адвоката, в судовому засіданні повторно дослідили деякі письмові матеріали кримінальної справи.

 

Колегія суддів подовжила обвинуваченому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою ще на 60 днів. 

 

Наступне судове засідання призначили на 29 квітня.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: