Криворізький художник Страннік представив проєкт «Взаємодія з простором» у Центрі Леся Курбаса

КУЛЬТУРА
25.10.21 - 13:07

Відомий криворізький художник В’ячеслав Страннік представив свій проєкт «Взаємодія з простором» у галереї Центру Леся Курбаса. Роботи криворізького майстра глибоко вразили відвідувачів.

"Містична подорож у світ, створений художником Странніком, справила на нас приголомшливе враження. Ми зібралися у невеликій галереї в центрі Леся Курбаса на перформанс і ... розчинилися в неймовірно енергетичному й глибокому просторі образів, символів, кольору, світла і музики. Забули про час, затихли і навіть не відразу змогли заговорити, щоб поділитися враженнями. А вийшли з виставки оновленими, умиротвореними і в дуже світлому очищеному стані. Унікальне світосприйняття художника, втілене в творчому просторі, який надихає просторі мають приголомшливий ефект!" - такими враженнями від виставки поділилася відвідувачка Ганна. 

 

Криворізький майстер пензля В’ячеслав Страннік є учасником понад 100 виставок, в тому числі в Україні, Німеччині, Франції, Швейцарії. Його роботи є у штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі, колекції фірми «Аpple» у США, представництва фірми «Майкрософт» в Італії, галереї «LAIN-ART» у Німеччині, у пінакотеці «Українського дому» в Києві, музеї «Літературне Придніпров’я» у Дніпропетровську, у приватних колекціях в США, Франції, Німеччині, Чехії, Перу.

 

Страннік - автор нового, альтернативного методу сучасної візуальної культури, який отримав назву «Взаємодія з простором». Спрямований він на подолання вербального відображення світу і переходу на рівень вищого усвідомлення дійсності. Цей метод спирається на різні історично сформовані інформаційні системи: знакову, символічну, числову, кольорову, орнаментальну, елементи яких перетворюються на особливий вираз та самовираз творчої енергії митця. Форма творів та художні прийоми системи «Взаємодія із простором» є близькими до ікони та мандали. Конструювання форм та ліній, конкретизованих у яскравому цвітобаченні, фарбах, створює могутній колористичний потік, формує просторову енергохвилю, яка позитивно впливає на духовний аспект особистості, сприяє відновленню психологічного статусу людини, вводить у світ пізнання, відкриває можливості виявлення внутрішнього «я» у гармонії та взаємодії із світом. Візуально побудований простір надає можливості для сприйняття різних рівнів та граней світу, нового невідомого, що пробуджує відчуття простору як подолання та розширення буття. Інтуїтивний пошук у мандрах власної підсвідомості, спрямованої у над свідоме, активізує свідомий аспект, де виникає ефект розширення свідомості.

 

 

Фото - зі сторінки В'ячеслава Странніка.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: