Криворізький інваспортсмен та музикант Іван Заміга дав благодійний концерт на Кіровоградщині

ПОДІЯ
21.03.23 - 15:07

14 березня в селі Цибулеве на Кіровоградщині відомий криворізький інваспортсмен та вуличний музикант Іван Заміга дав благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України. 

Ідея запросити на благодійний захід Івана Замігу виникла у цибулівчанки Олени Фатич, яка побувала на його концерті у селі Суботці. Їй сподобались і виступ Івана, і його бажання допомагати ЗСУ. Запропонувала односельцям - ідею підтримали. Благодійні заходи – не рідкість у Цибулевому.

 

Я не вмію стріляти, але вмію співати, - каже Іван. Він - вуличний музикант, програміст, психолог, блогер, спортсмен та віцечемпіон зі спортивних танців на візку. На п’ятий день від початку вторгнення, хлопець почав організовувати вуличні концерти і частину пожертв передавати на армію.

 

З часом молодий чоловік познайомився з волонтерами, яким довіряє, і переказує кошти на їхні проєкти.

«Є хлопець, який ганяє автівки з-за кордону для армії, є виробництво окопних свічок й димових шашок. Волонтери, знаючи мене, звертаються, і я допомагаю», - розповідає Іван.

За весь час музикант провів близько 300 вуличних концертів і передав на армію більше 200 тисяч гривень.

«Коли розпочалася війна, я вважав: на найближчі місяці кар’єра музиканта закрита. Однак виявилося навпаки – є потреба в музиці навіть у такі тяжкі часи. Познайомився з волонтеркою Марією Ціко, яка допомагає організовувати концерти. В селі Цибулеве люди вразили мене своєю щирістю, патріотичністю та якісною підготовкою до заходу», - розповідає Іван.

 

"Талант Івана Заміги вражає, а його спів просто зачаровує. А коли людина організовує благодійні концерти для підтримки ЗСУ Україною та за її межами, то це свідчить саме про віру в перемогу, про небайдужість, про незламність, про силу, витримку та патріотизм», - поділилась після виступу криворіжця керівниця ГО «Платформа успішних змін» Тетяна Решетнікова.

 

Іван Заміга з жителями Цибулевого

Іван Заміга з жителями Цибулевого. Фото: ГО Платформа успішних змін

Іван Заміга під час виступу у Цибулевому

Іван Заміга під час виступу у Цибулевому.

 

Джерело - Знам'янка.Сіті.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: