Криворізький інженер Віталій Бризгалов вдосконалює дрон-перехоплювач

ВІЙСЬКОВІ
21.04.24 - 10:43

Криворізький інженер Віталій Бризгалов працює над удосконаленням дрона-перехоплювача. Таке завдання поставив Генштаб ЗСУ. Цей комплекс - складний і вартісний, тож розробники не відмовляються і від благодійних донатів, - каже Віталій. Відео випробувань цього дрона можна подивитись тут.

«Нові виклики - нові вимоги, швидкість і складність. Ми приєднались до ініціативи створити перехоплювач-винищувач, бо за всіма характеристиками висоти й швидкості ми переважаємо. Але перехоплювач - це складний комплекс бортового і наземного обладнання. Мало гарно літати, треба ще й бачити невидиме, слухати нечутне цілодобово і  за будь-якої погоди. Вимога від ГШ  - автоматично все робити, що наразі практично неможливо. Тому, насамперед, треба максимально "озброїти" пілота», - пояснив криворізький винахідник.

 

Потрібні засоби завдання удару, крім прямого кінетичного, бо хлопці на фронті просять багаторазовий засіб, а це ще більш ускладнює і здорожчує. Тому розробники відкрили банку для охочих допомогти прискорити процес. Якщо маєте бажання зробити внесок, детальніше можна дізнатися на сторінці Віталія.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: