Криворізький колектив виступив на ювілейному концерті народної артистки Оксани Пекун

КУЛЬТУРА
13.02.20 - 12:11

У Київському Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України 12 лютого відбувся святковий концерт на честь 25-річчя творчої діяльності Оксани Пекун.

Співачка, телеведуча й улюблениця мільйонів українців, яку ми знаємо за хітами «Ой, гоп, черевички», «Широка душа», «Відлітаю, прощай», презентувала концертну програму «Душа моя».

 

На ювілейному концерті представили як найпопулярніші хіті Оксани останніх років, так і кавер-версії творів, з якими вона розпочинала свій творчий шлях до музичного Олімпу.

 

Приємно, що участь у святковому концерті узяв і криворізький зразковий театр пісні «Містер Норд» Палацу культури «Інгулець».

 

Дружба криворіжців з народною артисткою - багаторічна, адже співачка неодноразово була членом журі Всеукраїнського фестивалю народного мистецтва «Червона калина», який відбувався у нашому місті.

 

"Є такий період в житті, коли кожен артист, досягаючи ювілейної дати у творчості, хоче відзвітувати перед своїми глядачами та слухачами, підвести певну рисочку своєї творчої діяльності. Коли ми готували цю концертну програму, довго думали, як назвати програму, яких артистів запросити, яку пісню після якої поставити. Безсонні ночі, адже ми розуміємо, що концерт має бути на одному диханні і кожна хвилинка у концерті не має бути зайвою, і щоб у кінці глядач мав сказати: «Мені мало, хочу ще»! І обов’язково на концерті глядач побачить мою творчу душу! Бо він так і називається - «Душа моя», - розповіла артистка журналістам Телегіда.

Фото з репетицій криворізького колективу "Містер Норд" виклали у мережу криворіжці.

 

 

Фото Олексія Гаврилевича.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»