Криворізький мер втретє направив листа до Фонду держмайна стосовно роботи «Теплоцентралі»

ОФІЦІЙНО
26.04.19 - 16:02

Нагадаємо криворіжцям, що завдяки плановій роботі, підприємство «Криворіжтепломережа», яке підпорядковується місту, увійшло в опалювальний період 2018/19 без проблем і вчасно розпочало поставку тепла в оселі містян.

Натомість підконтрольна Фонду держмайна «Криворізька теплоцентраль» фактично зірвала початок опалювального сезону. Подачу тепла було здійснено лише після втручання міста і нардепів Костянтина Павлова та Андрія Гальченка.

 

20 років Кривий Ріг систематично звертається до Кабміну та державних органів влади щодо передачі державної «Теплоцентралі» місту. Однак позитивного результату й досі немає. 

 

«23 квітня я направив звернення до Прем’єр–міністра України та виконуючого обов’язки голови Фонду держмайна з вимогою вжити невідкладних заходів з виконання планів підготовки підприємства до опалювального сезону. Лише з початку року – це вже трете моє звернення», - підкреслив міський голова Юрій Вілкул.

 

Містом ще у січні затверджені заходи з підготовки до нового опалювального сезону, у тому числі й враховані пропозиції державної "Теплоцентралі". 
«Для своєчасного початку опалювального сезону 2019-2020 просимо здійснити контроль за виконанням АТ «Криворізька теплоцентраль» заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період», - йдеться у листах до прем’єр-міністра та ФДМ.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»