Криворізький молодіжний центр КДПУ отримав від області 10 тисяч на втілення креативних проектів

ПОДІЯ
21.06.19 - 15:41

До Дня молоді, 50 активних хлопців та дівчат Дніпропетровщини відзначили подяками та подарунками у Дніпропетровській ОДА. Кошти на втілення власних проектів отримали 7 молодіжних центрів.

Відзначили і молодіжний центр #StubHub Криворізького педагогічного університету. Він отримав 10 тисяч на втілення власних проектів . Ілля Лисоконь – виконавчий директор центру. До організації входить 25 учасників, а разом з активними помічниками – 100.

 

«Влаштовуємо найрізноманітніші заходи – від зустрічей у дитбудинках до молодіжних форумів. Над кожним великим проектом працюють майже 100 людей, у яких є іскра в очах», – поділився Ілля.

 

Анна Вернигор займається молодіжною роботою лише рік, а вже стала головою Молодіжної ради Дніпра.

 

За свої старання молоді активісти отримали подяки та фітнес-браслети. А кожен із 7 молодіжних центрів – набір для проведення тренінгів та 10 тисяч гривень з обласного бюджету на втілення власних проектів.

 

«У Дніпропетровській області проживає 884 тисяч молодих громадян України. Напередодні «професійного свята» бажаю кожному з них невичерпної енергії та запалу», – привітала молодь заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

 

День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: