Криворізький рятувальник здобув призове місце на змаганнях з гирьового спорту

18.02.21 - 17:22

Сьогодні надзвичайники Дніпропетровщини змагалися за першість в гирьовому спорті, - повідомляє Головне управління ДСНС області.

Змагання відбувались у Національному університеті цивільного захисту України м. Харків.

Криворіжець Сергій Слоєв, начальник караулу 17-ї ДПРЧ, посів 3-тє місце у ваговій категорії до 83 кг.

Загалом у протиборстві брали участь 14 збірних команд ДСНС України.

Дніпропетровщина посіла 8-ме загальнокомандне місце.

Як ми писали, 11 лютого двоє криворіжців стали переможцями в ІІ етапі змагань з гирьового спорту серед команд Дніпровської, Криворізької, Кам’янської, Західно-Донбаської, Нікопольської оперативних зон Головного управління. І місце у ваговій категорії до 78 кг посів начальник караулу 17-ї ДПРЧ  Сергій Слоєв, а першість  у ваговій категорії до 95 кг здобув пожежний-рятувальник 12-ї ДПРЧ Пилип Поддуєв.