Криворізький співак Арсеній Журавель представив свою першу авторську пісню «I Will Survive»

КУЛЬТУРА
23.11.20 - 10:46

Успішний криворізький виконавець Арсеній Журавель представив свою першу авторську пісню «I Will Survive». Вона вже доступна на музичних платформах.

"Це перша пісня, музику і текст якої я написав повністю самостійно, - поділився радісними емоціями Арсеній. - Це перша пісня, яку я, нарешті, готовий вам показати, і сподіваюся, вона чіпляє вас так само, як мене. Ця пісня про перемогу над собою. Вона - про переживання, невпевненість, страх помилок і про те, як я позбувся цього. Я написав її ще рік тому, під час депресії, коли відчував себе нереалізованим. Ця пісня стала своєрідним «світлом у кінці тунелю». І я хочу, щоб вона стала «промінцем світла» для тих, хто не знає, що робити далі; для тих, хто боїться дати собі свободу і стати по-справжньому живими. Пам'ятайте, що кожен із вас - особливий Всесвіт, і немає жодної перепони, яку ви не зможете пройти".

 

Арсеній запросив земляків послухати трек і поділитися своїми відчуттями з близькими. Шукайте «I Will Survive» на музичних платформах або переходьте за посиланням.

 

Музика і текст - Арсеній Журавель, Sound-producer - Євген Лукашкін, бек-вокал - Валерія Курило, обкладинка - Євген Журавель.

 

Нагадаємо, Арсеній Журавель - талановитий криворізький співак, лауреат багатьох пісенних конкурсів. У 12 років Арсеній дійшов до фіналу шоу «Україна має талант», здобувши прихильність глядачів образом маленького чарівника Гарі Поттера. Торік Арсеній взяв участь у телешоу «Голос країни». 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: