Криворізький стенд на Міжнародній туристичній виставці визнаний одним із найкреативніших

ГОРДІСТЬ
03.04.19 - 14:30

На 25-ій ювілейній Міжнародній туристичній виставці UITT "Україна – подорожі та туризм" Кривий Ріг представив свій проект "Вікенд у стилі INDUSTRIAL".

UITT - це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

 

На престижному форумі криворізький стенд викликав жвавий інтерес відвідувачів і експертів. За версією Travel Press Club, наш стенд був визнаний як найкреативніший.

 

"1 місце посіла Херсонщина. Паперовий макет Джарилгацького маяка висотою у 6,5 метра привернув увагу без перебільшення усіх учасників і гостей виставки. До такої оригінальної ідеї промоції регіону не дійшли навіть турецькі туркомпанії з їх бюджетами у п'ять нулів. А ще усім сподобалися паперові кавуни. 

2 місце - Вінниця. Дебют міста виявився напрочуд успішним і феєричним. А незвична квітуча яблуня на стенді зібрала тисячі відвідувачів, які фотографувалися і робили селфі на її тлі. Смачні вінницькі яблука смакували усі учасники виставки. І якщо Херсонщина - батьківщина кавунів, то відтепер всі знають, де вирощуються найсмачніші в Україні яблука.

3 місце - Кривий Ріг. Столиця промислового туризму привертала увагу не лише незвичними фото кар'єрів та шахт, але й можливістю зробити світлини у шахтарській касці та побачити віртуальну реальність підземного світу

3 місце з Кривим Рогом розділив Одеський регіон. Ідея з пересувним туристичним інфоцентром замість традиційної забудови - вдалий нестандартний формат представлення регіону, який привертав увагу відвідувачів виставки. Сучасно і у стилістиці морського регіону. 

Цікавими і креативніми були усі українські регіони. На стендах було вдосталь промоційних матеріалів, і важливо, що міста і області починають об'єднуватися задля презентації своїх регіонів", - йдеться на сторінці Travel Press Club.

 

Як ми повідомляли, презентація проекту "Вікенд у стилі INDUSTRIAL" відбулася 28 березня в Києві. 

Наше місто презентувало інформаційну виставку про багату криворізьку індустріальну спадщину. Це понад 250 промислових об’єктів, серед яких шахти, кар’єри, відвали, штольні, штреки, гезенки, залишки гідротехнічних споруд, фрагменти стародавніх гірничопромислових ландшафтів, робочих поселень тощо.   

Цікаві пішохідні маршрути, екскурсії на велосипедах, сплави річкою Інгулець, червоні озера та затоплені чаші кар’єрів - це далеко не все, що ви можете побачити та відчути, відвідавши Кривий Ріг. 

 

Фото учасників виставки та ТРК "Рудана".

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: