Криворізький театр «Академія Руху» представить драму "Співи сонця і тіні" на фестивалі "Мельпомена Таврії". Відео

КУЛЬТУРА
02.06.22 - 17:38

11 червня о 16:00 в межах ХХІV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» Криворізький театр «Академія Руху» представить пластичну драму «Співи сонця і тіні» у двох частинах «Сумний вальс» та «Сліпі» за мотивами драматичних творів Моріса Метерлінка та музичних творів Яна Сібеліуса.

Режисер-постановник Олександр Бєльський об'єднав у пластичній драмі дві паралельні сюжетні лінії. Одна – за мотивами «Сліпих», у ній оригінально трактуються символи: острів – Земля у Всесвіті, сліпі – людство в безвиході, поводир – віра, яку втратили люди, чекання у бездіяльності – ілюзії. Інша – асоціативні картини, створені під впливом сібеліусівської музики, тут основна ідея – непереможне життєлюбство, - розповіли на сторінці театру.

 

ХХІV Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» — щорічна театральна подія, в якій беруть участь професійні театральні колективи з України й світу, проходить у Херсоні в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша. Цьогоріч з причин окупації Херсона російськими військами, фестиваль відбувається в оновленому дистанційному форматі з 10 по 19 червня.

 

Відео - за посиланням.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: