Криворізький юнак-вишивальник представив роботи на дебютній виставці

КУЛЬТУРА
06.01.21 - 11:55

Голка, нитка, бісер - і до справи. Так релаксує після занять 16-річний учень науково-технічного ліцею, майбутній електрогазозварник. Хлопець вишиває бісером із восьми років. Незвичайне як для хлопця захоплення Олексій Козік перейняв від своєї мами-швачки.

"Якось одного разу підійшов до мами і кажу: "Мамо, як ти вишиваєш? Можна і я спробую?" - розповідає нам Олексій. - Мама відповіла: "Ну, добре. Давай разом вишивати". На першій картині я вишив машину".

Найбільше юнакові до вподоби вишивати ікони. А на новорічні свята вишив ялинкові іграшки, якими прикрасив зелену красуню.

 

Олексій каже, що свої рукотвори намагався продавати, але справа не пішла. Проте у вигляді вишитих презентів його вироби приймають охоче. Здебільшого, він дарує свої роботи друзям-іменинникам, а ікони - храмам.

Учора в бібліотеці-філії №10 відбувся вернісаж, де юнак представив свої роботи. На дебютну виставку хлопця надихнула його викладачка біології Вікторія Тротнер. Прийшли підтримати вишивальника й найближчі друзі та викладачі Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею.

Товариші та однокурсники неоднозначно ставляться до такого незвичного захоплення Олексія. Тільки подумати: проміняв ґаджети на голку та бісер. Та це не бентежить творчу душу хлопця. Між тим, крім гри в бісер на тканині, він ще й на барабанах грає та вправляється в різьбі по дереву.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: