Криворожанка Анастасія Польська здобула золото Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед кадетів!

22.06.21 - 10:55

З 14 по 18 червня у м. Самоков (Болгарія) відбувся Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів, а 19-20 червня юніорський чемпіонат Європи завершили представники греко-римського стилю.

За підсумками змагань, з вільної та жіночої боротьби збірна України здобула 9 нагород, з яких 4 найвищого гатунку!

Тріумфально виступили на першості українські спортсменки, серед яких і юні криворізькі борчині.

Вихованка ДЮСШ №2 Анастасія Польська (40 кг) виборола золото! А нещодавно Анастасія перемогла на чемпіонаті Європи у віковій групі до 15 років.

Тренери Анастасії - Юрій Турчин та Дмитро Бабюк.

Як ми писали раніше, срібною призеркою чемпіонату стала криворожанка Дар'я Константинова (65 кг).

Серед дівчат «золото» також виграли Марія Єфремова (49 кг) та Ірина Бондар (61 кг), бронзові медалі завоювали Єлизавета Кулаківська (43 кг) та Юлія Пахнюк (57 кг).