Криворожанка називала українців «нацистами» і чекала "визволення", а дочекалася СБУ

КРИМІНАЛ
13.04.23 - 11:38

Жительку Кривого Рогу - палку шанувальницю путіна - затримала СБУ. У соцмережі криворожанка поширювала антиукраїнські дописи, називала українців «нацистами», бажала успіхів російським військовим у «визволенні від фашизму», а в коментарях возвеличувала президента росії. 

Борчиня з "нациками" ніде не працювала, жила на утриманні родичів і чекала на "руській мір». У постах закликала рф вбивати «нациків» та обстрілювати ракетами Дніпропетровщину. 

 

Містянку закрили за ґрати. Зрадниці загрожує до трьох років тюрми або ж громадські роботи. 

 

Висновок судової експертизи підтвердив, що криворожанка виправдовувала та заперечувала збройну агресію рф проти України та вихваляла її учасників, - інформують в обласній прокуратурі.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: