Криворожанка перемогла на Чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат
СПОРТ

Ельза виборола золото, здолавши дистанції:
- 400 метрів;
- 400 метрів з бар'єрами;
- естафету 4 х 100 метрів.
Тренерка спортсменки – Людмила Худик.
Щиро вітаємо нашу землячку із золотою нагородою!
Фото зі сторінки Тернівської районної у місті ради в соцмережі
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Борчиня з Кривого Рогу Анастасія Кравченко завоювала золото на змаганнях у Румунії
Криворожанка Софія Іжуркова завоювала 3 медалі на чемпіонаті України з параплавання
Криворожанка Ганна Зеленська виборола перемогу на чемпіонаті України з кунг-фу