Криворожанка перемогла на Чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

СПОРТ
14.09.23 - 15:32

У Дніпрі пройшов Чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 16-17 років. За перемогу змагалася вихованка Криворізької ДЮСШ №7 Ельза Мосейчук.

Ельза виборола золото, здолавши дистанції:

 

  • 400 метрів;
  • 400 метрів з бар'єрами;
  • естафету 4 х 100 метрів.

 

Тренерка спортсменки – Людмила Худик.

 

Щиро вітаємо нашу землячку із золотою нагородою!

 

Фото зі сторінки Тернівської районної у місті ради в соцмережі

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: