Криворожанка перемогла в обласній олімпіаді з української мови

ГОРДІСТЬ
22.01.19 - 10:07

Учениця криворізької гімназії №95 Ірина Плешивцева перемогла в обласному етапі олімпіади з української мови та літератури.

Зараз дівчина готується показати свої знання на всеукраїнському рівні, повідомляють журналісти ТРК «Рудана».

 

«Я вважаю, що мова і література  - це сфера, де мені буде добре і далі. У нас зараз величезне поле для діяльності. Можна багато чого змінити в цій галузі. А олімпіада – це якраз початок для цього, набування знань. Випускаючись зі школи, ти маєш певний запас, вже  можеш конкурувати з іншими претендентами на місце в цій галузі», - каже Ірина Плешивцева.

 

«Здібності  до вивчення української мови і літератури у неї я помітила ще з п’ятого класу. Тут зіграли роль і  висока пізнавальна активність, і креативність, і наполегливість. Крок за кроком допомагали їй досягати бажаних результатів як на мовно-літературних конкурсах, так і на олімпіадах різних рівнів», - розповідає вчителька української мови та літератури гімназії № 95 Олена Дзюбенко, яка готувала Ірину до олімпіади.

 

Нагадаємо, що у січні на базі Дніпровської академії неперервної освіти відбулися обласні олімпіади з історії, української мови та літератури.  До криворізьких команд увійшли 25 школярів. Майже всі з наших учасників зайняли призові місця. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: