Криворожанка, постраждала від удару російської ракети, отримала виплати від ООН

ВАЖЛИВО
29.11.23 - 9:58

Мешканка, постраждала від удару російської ракети по будинку на вул. Каштанова у Кривому Розі, отримала виплати від UNHCR Ukraine - Aгентства ООН у справах біженців в Україні. Вона планує витратити їх на нові двері у своїй квартирі.  

Нагадаємо, трагедія сталася торік 16 грудня. Близько 9-ї ранку в будинок на вул. Каштанова влучила російська ракета. Тоді загинули четверо людей: молода родина Корнійчуків із півторарічним малюком та пенсіонерка Ольга Андрейчук. Поранення отримали 13 людей, у тому числі четверо дітей. Масштаби руйнувань були дуже великими - з 4-х під'їздів цілими залишилися лише 2,5. Від вибуху ракети та її уламків були пошкоджені 46 житлових будинків, 7 закладів освіти, 2 бібліотеки, КНВЦ та лікарня. Місто одразу ж почало активно допомагати постраждалим, на місцях руйнувань розпочали ремонтні роботи.

 

У будинку Марини Василівни та навколишніх будівлях повилітали вікна. У той час жінка була на роботі, удома були її родичі з Херсонської області, яких вона прихистила у себе.

 

«Я думала, що покликала їх сюди, де “тихіше”. А виявилось, і тут “гучно”. Пощастило, що моя племінниця була саме в тій кімнаті, де вікна вціліли. А в кімнаті, де був її 15-річний син, були зашторені вікна, тканина була важка та дивом затримала скло, яке посипалося».

 

Як тільки пані Марина дізналася про те, що сталось в її будинку, одразу ж повернулася додому. Сила удару була така потужна, що навіть сталеві вхідні двері погнулися так, що через щілину в них було видно підʼїзд. З вікнами родина не зволікала й замінила їх одразу, адже це була зима. А ось двері й досі викривлені.

 

Жінка каже, що виплати від UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні якраз планує витратити на нові двері.

 

«У нашому будинку вже всі замінили вікна й отримали допомогу від міжнародних організацій. Я побачила оголошення, що по вулиці Бизова можна подати заявку на грошову допомогу й вирішила спробувати. Як отримала кошти, порадила також звернутися і своїм сусідам».

Джерело - Право на захист. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: