Кривий Ріг пляжний: у місті визначили безпечні зони для відпочинку

АКТУАЛЬНО
11.06.19 - 10:13

Із першими літніми днями в Кривому Розі розпочався і пляжний сезон. Міські зони відпочинку перевіряють на безпечність ґрунту і води. Учора фахівці провели санітарний огляд у парку імені Федора Мершавцева.

«З 1 червня відкрився пляжний сезон на криворізьких водоймах. За рішенням комісії техногенно-екологічної безпеки до відкриття були заплановані 5 місць для купання та відпочинку. На жаль, проби ґрунту та повітря на водоймах виявилися незадовільними», — прокоментував начальник КП «Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді» Володимир Бєлік.

 

 

Санітарні проби брали з пляжів на проспекті Південному, вулиці Маршака, що в Тернівському районі, на Ставках та 44-му кварталі, на території зони відпочинку «Золотий берег», а також у парку ім. Федора Мершавцева. Пройшла перевірку тільки остання локація. Зараз пляж у парку ім. Мершавцева перетворився на основний осередок для прийому сонячних ванн і купання.

«На об’єкті розміщено рятувальний пост, де задіяно 6 рятувальників. Вони забезпеченні всим необхідним знаряддям для порятунку», — додав Володимир Бєлік.

 

 

Рятувальники звітують — упродовж десяти днів пляжного сезону рятувати відпочивальників не довелося. А от травми на піску — звичайна справа. Криворіжців такими дрібницями не налякаєш, зоною відпочинку задоволені.

Офіційно відкритий пляж працює щоденно з 9-ої ранку до 19:00 вечора. Незабаром перевірка чекає на пляжний ареал по вулиці Маршака. Тож безпечних місць для купання в Кривому Розі може побільшати.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: